Статті

07.Тра.2021

    Нам хочеться вірити, що діти милі та доброзичливі, не схильні до жорстокості та ненависті. Але становлення особистості шляхом самоствердження, прийняття себе у світі соціальних мереж стало майже неможливим без такого явища, як булінг. Наразі від нього страждають не лише дорослі, а й  підлітки 13–15 років, та діти старшого дошкільного віку.       Тест … Продовжити читання “ЯК РОЗПІЗНАТИ БУЛІНГ?”

Детальніше
07.Тра.2021

   Особистісна готовність до навчання – це комплекс морально-психологічних особливостей, в якому мотиваційна сторона є основою. Мотиваційна готовність – це насамперед, прагнення до нової для дитини діяльності – навчання. Вона позначається на вольовій і розумовій діяльності.      Психологічну готовність до шкільного навчання складають: ➤ інтелектуальна готовність (пізнавальні процеси, сенсомоторні навички, здатність до научуваності); ➤ … Продовжити читання “ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПІДХІД У ВИЗНАЧЕННІ ГОТОВНОСТІ ДО ШКОЛИ”

Детальніше
07.Тра.2021

➤ Налаштовуйте дитину на те, що в дошкільному закладі на неї чекає багато цікавого: знайомство з новими друзями, яскраві книжки, гарні іграшки, багато веселих розваг тощо. ➤ Зберігайте спокій, не виявляйте перед дитиною свого занепокоєння, адже ваше хвилювання передається їй. Тоді дитина плакатиме, нервуватиме та відмовлятиметься йти до дитячого садка. ➤ Дозвольте дитині взяти із … Продовжити читання “До дитячого садка без сліз”

Детальніше
13.Бер.2021

Посилання на мультфільм “ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ НА КОРОНАВІРУС”.   ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ МАТЕРІАЛ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ КОРОНОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ    З турботою до Вас та підвищенням вашого рівня знань про особливості  коронавірусної інфекції та її профілактики хочемо вам надати важливу інформацію та рекомендації!      Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій: ➤ часто мити руки з милом або обробляти … Продовжити читання “ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ НА КОРОНАВІРУС”

Детальніше
04.Бер.2021

З 2 березня 2021 року в дошкільному навчальному закладі № 42 розпочався “Тиждень весняних свят”.    Сяє над садочком Веселкова Брама,    Сім чудес святкових подарує мамам!    Кольорові стрічки розгортаємо –    Свято весняне розпочинаємо! Запрошуємо переглянути весняний калейдоскоп святкових та радісних хвилин подарованих усім дітям та їх матусям.    

Детальніше