Статті

10.Лют.2020

Клінічні ознаки ГРИП: головний біль, біль у м’язах, біль у горлі, підвищення температури тіла, кашель, нежить, закладання носа, в окремих випадках — блювота і понос. Як можна заразитися вірусом грипу? від іншої хворої людини повітряно-краплинним, повітряно-пиловим шляхом (вірусні частки по повітрю переносяться від хворої людини до здорової під час розмови, кашлю, чхання), при тісному контакті … Продовжити читання “Пам’ятка з профілактики грипу та ГРВІ”

Детальніше
10.Лют.2020

  Грип – це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді може лише за 4-5 днів призвести до смерті хворого. Серцева недостатність також … Продовжити читання “Про грип”

Детальніше
23.Гру.2019

Наближається одне з найбільш улюблених свят нашого народу – Новий рік. Водночас це улюблене свято малечі. Незабаром в кожній оселі, в багатьох установах, закладах засяє новорічними різнокольоровими фарбами, запахтить глицею новорічна ялинка. Але як підготуватися до цих хвилюючих днів, щоб радість зустрічі Нового року не затьмарилося гіркотою пожежі? Насамперед слід пам’ятати , що для ілюмінаційного … Продовжити читання “Експрес-інформація”

Детальніше
08.Лип.2019

Ось і настала пора жаркого сонця та надзвичайно радісного настрою. Проте, літо – це ще найбільше сприятлива пора для відпочинку, загартування та оздоровлення дітей, тому, порада батькам – використати  цей період із максимальною користю: необхідно дотримуватись  режиму дня дитини; ретельно спостерігати за раціоном харчування дитини, особливо за якістю та безпечністю продуктів харчування, адже в літній період … Продовжити читання “Поради щодо організації корисного літнього відпочинку дітей”

Детальніше
01.Лип.2019

Не віддавайте дитину в школу раніше шести років. Познайомте дитину заздалегідь зі школою, учителькою та майбутніми однокласниками. Розповідайте малюкові про школу, про свій дитячий шкільний до­свід. Не сваріть дитину за промахи та невдачі в школі, інакше незабаром вона просто не захоче туди йти. Частіше спілкуйтеся із учителькою Вашого малюка. Щодня цікавтеся, що нового довідалася дитина … Продовжити читання “Як зробити так, щоб малюк із задоволенням пішов до першого класу?”

Детальніше