Статті

08.Лип.2019

Ось і настала пора жаркого сонця та надзвичайно радісного настрою. Проте, літо – це ще найбільше сприятлива пора для відпочинку, загартування та оздоровлення дітей, тому, порада батькам – використати  цей період із максимальною користю: необхідно дотримуватись  режиму дня дитини; ретельно спостерігати за раціоном харчування дитини, особливо за якістю та безпечністю продуктів харчування, адже в літній період … Продовжити читання “Поради щодо організації корисного літнього відпочинку дітей”

Детальніше
01.Лип.2019

Не віддавайте дитину в школу раніше шести років. Познайомте дитину заздалегідь зі школою, учителькою та майбутніми однокласниками. Розповідайте малюкові про школу, про свій дитячий шкільний до­свід. Не сваріть дитину за промахи та невдачі в школі, інакше незабаром вона просто не захоче туди йти. Частіше спілкуйтеся із учителькою Вашого малюка. Щодня цікавтеся, що нового довідалася дитина … Продовжити читання “Як зробити так, щоб малюк із задоволенням пішов до першого класу?”

Детальніше
01.Лип.2019

Похід у перший клас — одна із най­головніших подій у житті малюка. Як пра­вило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються. І готують свою дитину. Учать її писати, читати й рахувати. Купу­ють портфель і шкільні приладдя. Школа — це не тільки читання, писан­ня або рахунок. Це цілий новий світ, до якого дитина теж повинна … Продовжити читання “Першокласник”

Детальніше
06.Чер.2019

    Те, як ми ставимося до дитини, та й не тільки до дитини, впливає на те, чи зможемо ми знайти спільну мову, досягти взаєморозуміння, задоволення, радість у відносинах. Що ж важливо в нашому ставленні до дитини?     Важливо приймати її. Це означає любити її безумовно. Просто тому що вона є, а не тому, що поводиться … Продовжити читання “Основи родинного етикету”

Детальніше
06.Чер.2019

На розумовий розвиток дитини значною мірою впливає повсякденне оточення. Те, що дитина бачить, чує навколо себе, відображається нею, стає матеріалом, над яким працює її розум. У розумовому вихованні велике значення має вико­нання посильних трудових доручень. Трудова діяльність збуджує активність та інтереси дитини, збагачує її знан­ня, чуттєві образи й враження. Щоб не гасити дитячої допитливості, потрібно … Продовжити читання “Поради батькам щодо розвитку пізнавальної активності дитини”

Детальніше