Статті

06.Лип.2020

Профілактика різних форм насилля, булінгу у родині та дитячому колективі . Насильством є будь-які дії однієї людини по відношенню до іншої, в результаті яких наноситься шкода фізичному або психічному здоров’ю. Ми живемо у світі, однією з характерних ознак якого є насильство. Нині Україна потерпає від жорстокої економічної,соціальної, моральної кризи. Проте факти жорстокого поводження з дітьми, … Продовжити читання “Профілактика різних форм насилля”

Детальніше
19.Чер.2020

 

Детальніше
19.Чер.2020

     Спекотна літня погода може принести із собою багато сюрпризів, іноді не дуже приємних. І до них треба бути готовими. При перегріванні на сонці або тривалому перебуванні у занадто жаркому приміщенні може виникнути тепловий удар.     Порушенню теплорегуляції також сприяє активне фізичне навантаження, носіння у спекотну погоду синтетичного, прогумованого або щільного одягу.    … Продовжити читання “Домедична допомога при сонячному ударі”

Детальніше
19.Чер.2020

Шановні батьки! Здоров’я – це найважливіше, що є в житті людини.     Закликаємо вас зміцнювати та берегти його.    З настанням літньої спекотної погоди населення поспішає до водоймищ, озер, річок. Як приємно відпочити біля води, позагоряти, поплавати, попірнати…   Але чи знайомі вам правила поведінки біля водоймищ? Вода є не тільки джерелом життя, здоров’я та … Продовжити читання “Профілактика дитячого здоров’я влітку”

Детальніше
19.Чер.2020

    Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого.     Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всебічно використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього … Продовжити читання “ЛІТНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ”

Детальніше