Корисна інформація для батьків

06.Чер.2019

На розумовий розвиток дитини значною мірою впливає повсякденне оточення. Те, що дитина бачить, чує навколо себе, відображається нею, стає матеріалом, над яким працює її розум. У розумовому вихованні велике значення має вико­нання посильних трудових доручень. Трудова діяльність збуджує активність та інтереси дитини, збагачує її знан­ня, чуттєві образи й враження. Щоб не гасити дитячої допитливості, потрібно … Продовжити читання “Поради батькам щодо розвитку пізнавальної активності дитини”

Детальніше
13.Лют.2019

Для розтягування короткої вуздечки мови по 5 або 10 хвилин щодня слід виконувати такі дії. Потрібно попросити дитину облизати верхню губу язичком, запропонувати йому постукати їм по зубам, як конячка копитами, ширше розкрити рот і спробувати дотягнутися мовою до верхніх зубів. Всі знають, що ділянки мозку, які відповідають за дрібну моторику і розвиток мовлення, взаємопов’язані. … Продовжити читання “Заняття з дитиною вдома”

Детальніше
13.Лют.2019

Навчіться прощатися з дитиною швидко. Не затягуйте розставання. Інакше малюк відчує ваше занепокоєння і йому буде ще складніше заспокоїтися. Покладіть малюку до кишеньки яку-небудь пам’ятну річ, що нагадуватиме про вас, як сильно ви його любите. Ніколи не намагайтеся «вислизнути» непомітно від дитини, якщо хочете, щоб вона вам довіряла. Вигадайте забавний ритуал прощання й строго дотримуйтеся … Продовжити читання “Прийоми, що полегшують дитині ранкові прощання”

Детальніше
09.Січ.2019

1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності. 2. Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває. 3. Всі взаємостосунки, в тому числі й ті, що будуються на любові й … Продовжити читання “Десять кроків, щоб стати кращими батьками.”

Детальніше
10.Жов.2018

 1. Поводьтесь так, щоб діти відчували себе зігрітими любов’ю й росли здатними дарувати любов. 2. Спілкуйтеся мудро й толерантно. Кожна дитина. Кожна дитина має відчувати, що ви її приймаєте та розумієте. 3. Довіряйте дітям. Завжди цікавтесь їхньою думкою. Коли діти відчувають довіру, то намагаються виправдити сподівання. 4. Забезпечте чіткий режим і змістовне життя дітей. Це … Продовжити читання “Щоб діти зростали щасливими: 10 порад”

Детальніше