Корисна інформація для батьків

27.Тра.2020

1. З 27 травня 2020 року  Житомирський дошкільний навчальний заклад №42 відновлює свою роботу  після карантину. Режим роботи: прийом дітей вранці з 7.30 до 8.30 год. повернення дітей додому з 17.00 до 18.00 год 2. При відвідуванні дошкільного закладу просимо суворо дотримуватись наступних вимог: проводити термометрію та оцінювати стан здоров’я дитини перед виходом із дому; … Продовжити читання “До уваги батьків!”

Детальніше
17.Кві.2020

Телеграм-канал «Вірус» дає поради тім, хто вже перехворів на коронавірус. У багатьох випадках коронавірус протікає з незначними симптомами, через що люди думають, що це звичайна ГРВІ і не звертаються до лікаря. Тому що перехворіли COVID-19 може бути набагато більше, ніж говорить офіційна статистика. Деякі специфічні симптоми здатні вказати, що ви вже перенесли коронавірус. Кон’юнктивіт. У … Продовжити читання “Ознаки перенесеної інфекції”

Детальніше
19.Бер.2020

Що означає «самоізоляція»? Самоізоляція – це, впершу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин). Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації … Продовжити читання “Пам’ятка про самоізоляцію”

Детальніше
10.Лют.2020

Клінічні ознаки ГРИП: головний біль, біль у м’язах, біль у горлі, підвищення температури тіла, кашель, нежить, закладання носа, в окремих випадках — блювота і понос. Як можна заразитися вірусом грипу? від іншої хворої людини повітряно-краплинним, повітряно-пиловим шляхом (вірусні частки по повітрю переносяться від хворої людини до здорової під час розмови, кашлю, чхання), при тісному контакті … Продовжити читання “Пам’ятка з профілактики грипу та ГРВІ”

Детальніше
23.Гру.2019

Наближається одне з найбільш улюблених свят нашого народу – Новий рік. Водночас це улюблене свято малечі. Незабаром в кожній оселі, в багатьох установах, закладах засяє новорічними різнокольоровими фарбами, запахтить глицею новорічна ялинка. Але як підготуватися до цих хвилюючих днів, щоб радість зустрічі Нового року не затьмарилося гіркотою пожежі? Насамперед слід пам’ятати , що для ілюмінаційного … Продовжити читання “Експрес-інформація”

Детальніше