Корисна інформація для батьків

23.Гру.2019

Наближається одне з найбільш улюблених свят нашого народу – Новий рік. Водночас це улюблене свято малечі. Незабаром в кожній оселі, в багатьох установах, закладах засяє новорічними різнокольоровими фарбами, запахтить глицею новорічна ялинка. Але як підготуватися до цих хвилюючих днів, щоб радість зустрічі Нового року не затьмарилося гіркотою пожежі? Насамперед слід пам’ятати , що для ілюмінаційного … Продовжити читання “Експрес-інформація”

Детальніше
06.Чер.2019

На розумовий розвиток дитини значною мірою впливає повсякденне оточення. Те, що дитина бачить, чує навколо себе, відображається нею, стає матеріалом, над яким працює її розум. У розумовому вихованні велике значення має вико­нання посильних трудових доручень. Трудова діяльність збуджує активність та інтереси дитини, збагачує її знан­ня, чуттєві образи й враження. Щоб не гасити дитячої допитливості, потрібно … Продовжити читання “Поради батькам щодо розвитку пізнавальної активності дитини”

Детальніше
13.Лют.2019

Для розтягування короткої вуздечки мови по 5 або 10 хвилин щодня слід виконувати такі дії. Потрібно попросити дитину облизати верхню губу язичком, запропонувати йому постукати їм по зубам, як конячка копитами, ширше розкрити рот і спробувати дотягнутися мовою до верхніх зубів. Всі знають, що ділянки мозку, які відповідають за дрібну моторику і розвиток мовлення, взаємопов’язані. … Продовжити читання “Заняття з дитиною вдома”

Детальніше
13.Лют.2019

Навчіться прощатися з дитиною швидко. Не затягуйте розставання. Інакше малюк відчує ваше занепокоєння і йому буде ще складніше заспокоїтися. Покладіть малюку до кишеньки яку-небудь пам’ятну річ, що нагадуватиме про вас, як сильно ви його любите. Ніколи не намагайтеся «вислизнути» непомітно від дитини, якщо хочете, щоб вона вам довіряла. Вигадайте забавний ритуал прощання й строго дотримуйтеся … Продовжити читання “Прийоми, що полегшують дитині ранкові прощання”

Детальніше
09.Січ.2019

1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності. 2. Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває. 3. Всі взаємостосунки, в тому числі й ті, що будуються на любові й … Продовжити читання “Десять кроків, щоб стати кращими батьками.”

Детальніше