Медичний порадник

19.Бер.2020

Що означає «самоізоляція»? Самоізоляція – це, впершу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин). Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації … Продовжити читання “Пам’ятка про самоізоляцію”

Детальніше
04.Бер.2020

Щомиті всередині нас точиться війна. Наш організм бореться проти тихих і непомітних, але водночас підступних і нещадних ворогів. Чужорідні загарбники, як-от бактерії, віруси і паразити, постійно зазіхають на наше здоров’я . Часто ми навіть не зважаємо на це, адже ще до появи перших симптомів наша імунна система зазвичай знешкоджує нападників. Але інколи вони беруть верх. Тоді доводиться посилювати оборону, … Продовжити читання “Як захистити себе від коронавірусу”

Детальніше
10.Лют.2020

  Грип – це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді може лише за 4-5 днів призвести до смерті хворого. Серцева недостатність також … Продовжити читання “Про грип”

Детальніше
08.Лип.2019

Ось і настала пора жаркого сонця та надзвичайно радісного настрою. Проте, літо – це ще найбільше сприятлива пора для відпочинку, загартування та оздоровлення дітей, тому, порада батькам – використати  цей період із максимальною користю: необхідно дотримуватись  режиму дня дитини; ра рая дитини, особливо за якістю та безпечністю продуктів харчування, адже в літній період багато з них … Продовжити читання “Поради щодо організації корисного літнього відпочинку дітей”

Детальніше
14.Січ.2019
Детальніше