Медичний порадник

13.Бер.2021

Посилання на мультфільм “ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ НА КОРОНАВІРУС”.   ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ МАТЕРІАЛ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ КОРОНОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ    З турботою до Вас та підвищенням вашого рівня знань про особливості  коронавірусної інфекції та її профілактики хочемо вам надати важливу інформацію та рекомендації!      Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій: ➤ часто мити руки з милом або обробляти … Продовжити читання “ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ НА КОРОНАВІРУС”

Детальніше
17.Вер.2020

Рекомендації для осіб, з підозрою або СОVID-19, які перебувають вдома у самоізоляції ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА, ОКРІМ СИТУАЦІЙ, КОЛИ ПОТРЕБУЄТЕ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ        Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть до роботи, до навчальних закладів та в інші місця громадського користування. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі Ізолюйте себе від … Продовжити читання “Рекомендації для осіб, з підозрою або СОVID-19”

Детальніше
19.Чер.2020

Шановні батьки! Здоров’я – це найважливіше, що є в житті людини.     Закликаємо вас зміцнювати та берегти його.    З настанням літньої спекотної погоди населення поспішає до водоймищ, озер, річок. Як приємно відпочити біля води, позагоряти, поплавати, попірнати…   Але чи знайомі вам правила поведінки біля водоймищ? Вода є не тільки джерелом життя, здоров’я та … Продовжити читання “Профілактика дитячого здоров’я влітку”

Детальніше
19.Бер.2020

Що означає «самоізоляція»? Самоізоляція – це, впершу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин). Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації … Продовжити читання “Пам’ятка про самоізоляцію”

Детальніше
04.Бер.2020

Щомиті всередині нас точиться війна. Наш організм бореться проти тихих і непомітних, але водночас підступних і нещадних ворогів. Чужорідні загарбники, як-от бактерії, віруси і паразити, постійно зазіхають на наше здоров’я . Часто ми навіть не зважаємо на це, адже ще до появи перших симптомів наша імунна система зазвичай знешкоджує нападників. Але інколи вони беруть верх. Тоді доводиться посилювати оборону, … Продовжити читання “Як захистити себе від коронавірусу”

Детальніше