Фізичний розвиток

29.Бер.2018

Пріоритетні напрямки фізкультурно-оздоровчої роботи:      → вчити дітей дбати про власне здоров’я;      → розвивати фізичні якості, формувати навички володіння основними рухами;      → задовольняти потребу в щоденній руховій діяльності;     →підтримувати інтерес дітей до різних видів спорту, занять фізкультурою;     →формування у них здорового способу життя.  Особливе місце в фізкультурно-оздоровчій роботі … Продовжити читання “Фізкультурно-оздоровча робота”

Детальніше
06.Бер.2018

 Як перевірити  чи правильна постава? Уважно огляньте спину свого чада:  чи не відхиляється хребет убік від cерединної осі? Чи не перекошений чи таз? На одному рівні розташовані його лопатки і плечі, розгорнуті вони, або дитина сутулиться? Спиною до дверей.  Малюк повинен торкатися до них одночасно потилицею, лопатками, сідницями, литками ніг і п’ятами. При цьому між хребтом і дверима … Продовжити читання “Як перевірити  чи правильна постава?”

Детальніше
06.Бер.2018

Як зберегти дитині правильну поставу. Щоб не виникли проблеми з деформацією хребта, необхідно формувати правильну поставу у дітей. Для цього необхідно тренувати м’язи спини. Рухливі ігри зміцнюють м’язи, оздоровлюють і допомагають запобігти захворюванню хребта. Заняття фізичною культурою, а також спеціальні вправи допоможуть уникнути викривлення хребта. Орієнтовний комплекс вправ:  Поради, як уникнути сколіозу:  дитина повинна спати … Продовжити читання “Як зберегти дитині правильну поставу”

Детальніше
05.Бер.2018

Формування правильної постави у дітей. Постава починає формуватися, коли дитина тільки починає рости. На зміни, які відбуваються в організмі з ростом, батьки можуть не звернути уваги. Сутулість з’являється через неправильне положення при роботі за столом. Згорблена спина може не викликати дискомфорт, але з часом, почнуться болі в спині і шиї. Пізніше виникають проблеми з роботою … Продовжити читання “Формування правильної постави у дітей”

Детальніше