Фізичний розвиток

18.Лют.2021

    Батьки прагнуть, щоб дитина менше бігала вдома, а на прогулянці гралася у спокійні ігри, позбавлявши її багатьох радісних хвилин дитинства. Часто батьки не розуміють; що це не сприяє розвитку гармонії рухів, спритності, витривалості. У дитини набувається звичка до малорухливою способу життя. Оберігаючи малюка від фізичного навантаження, ми, дорослі, часто вважаємо, що дитя втомлюється … Продовжити читання “ФІЗКУЛЬТУРА ЯК СКЛАДОВА ЗДОРОВ’Я”

Детальніше
12.Лют.2021

Спортивна розвага-квест для дітей середнього дошкільного віку “Зимові пустощі”  Дивитись відео  

Детальніше
19.Чер.2020

 

Детальніше
19.Чер.2020

    Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого.     Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всебічно використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього … Продовжити читання “ЛІТНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ”

Детальніше
29.Бер.2018

Пріоритетні напрямки фізкультурно-оздоровчої роботи:      → вчити дітей дбати про власне здоров’я;      → розвивати фізичні якості, формувати навички володіння основними рухами;      → задовольняти потребу в щоденній руховій діяльності;     →підтримувати інтерес дітей до різних видів спорту, занять фізкультурою;     →формування у них здорового способу життя.  Особливе місце в фізкультурно-оздоровчій роботі … Продовжити читання “Фізкультурно-оздоровча робота”

Детальніше