Логопед

28.Вер.2020

       З першого вересня 2020 року в нашому дошкільному закладі функціонує 11 груп, з яких дві логопедичні групи для дітей з загальним недорозвитком мовлення, одна група для дітей з порушенням психічного розвитку, три інклюзивні групи. Зарахування в групу проводиться за висновками  ІРЦ № 2 міста Житомира.         Навчально-розвиткова робота здійснюється відповідно до програм: ✧ «Віконечко» … Продовжити читання “Робота з дітьми з особливими освітніми потребами”

Детальніше
13.Лют.2019

якщо у дитини не з’явилось мовлення до 2 років  або словник налічує не більше 10 слів;коли дитина в 4 роки не вимовляє або неправильно вимовляє звуки; коли дитина повторює перші звуки, склади багато разів (заїкається);якщо дитина не запам’ятовує віршики, не може переказати казку, порушує структуру слів. Що необхідно знати про групи для дітей з вадами мовлення при дошкільних закладах: bsnbsp;   В логопедичні групи зараховуються діти 4 … Продовжити читання “Коли слід звертатись до логопеда:”

Детальніше
23.Лют.2018

           Мовна функція є однією з важливих психічних функцій людини. До 7 років в дитини має бути сформована мовна готовність до навчання в школі: малюк повинен уміти правильно і чітко виголошувати слова і всі звуки рідної мови, говорити досить гучно в помірному темпі; дитина повинна володіти звуковим аналізом слова та чітко … Продовжити читання “Логопедичний порадник”

Детальніше