Психолог

13.Лют.2019

Головним завданням для практичного психолога дитячого садка – це організація продуктивної взаємодії всіх учасників педагогічного процесу, навчання їх взаємодії один з одним і всіх разом. Ця взаємодія або спільна робота можлива за умови розуміння і чіткого виконання всіма фахівцями своїх професійних і функціональних обов’язків. Повноцінність взаємодії, яка обумовлює ефективність діяльності, можлива тоді, коли, з одного … Продовжити читання “Взаємодія всіх учасників педагогічного процесу:”

Детальніше
09.Січ.2019

І група – це діти неврівноважені, збудливі. У випадку конфліктної ситуації емоції таких дітей мають афективні прояви: плач, гнів, образа, істерика. Спостерігаються навіть вегетативні прояви: почервоніння шкіри, посилення потовиділення. Причинами таких негативних емоцій бувають як серйозні мотиви, так і незначні. однак тривалість афективних спалахів невелика, вони швидко згасають і не призводять до стійкої негативної позиції. … Продовжити читання “Характеристика емоційного стану дитини під час адаптації:”

Детальніше
08.Жов.2018

Рекомендації батькам з підготовки дітей до дитячого садка Привчайте малюка до самостійності й доступного для його віку самообслуговування. Розповідайте дитині, що таке дитячий садок, навіщо туди ходять, чому ви хочете, щоб вона туди пішла. Проходячи повз дитячий садок, з радістю нагадуйте дитині, як їй пощастило – восени вона зможе ходити сюди. Розповідайте рідним і знайомим … Продовжити читання “Поради батькам”

Детальніше
29.Бер.2018

Розвиваючі заняття       За допомогою розвиваючих психологічних ігор психолог допоможе розвинути у дитини різні необхідні навички і якості. Найчастіше розвиваючі психологічні заняття проводяться з групою дітей, тому дитина також вчиться спілкуватися з іншими дітьми, вільно почуватися в колективі. Корекційно-відновлювальна робота       За наявності у дитини серйозних емоційних або особистісних труднощів може знадобитися спеціально організована психотерапевтична … Продовжити читання “Розвиваючі заняття”

Детальніше
27.Лют.2018

З якими проблемами працює дитячий психолог. Практичний психолог у дитячому садку – це перш за все людина, що знає і глибоко розуміє дитину, що розбирається не тільки в загальних закономірностях і в вікових особливостях психічного розвитку дітей, але також і в індивідуальних варіаціях цих особливостей. Основні функції психолога в  дошкільному навчальному  закладі пов’язані з охороною … Продовжити читання “З якими проблемами працює дитячий психолог”

Детальніше