Психолог

07.Тра.2021

    Нам хочеться вірити, що діти милі та доброзичливі, не схильні до жорстокості та ненависті. Але становлення особистості шляхом самоствердження, прийняття себе у світі соціальних мереж стало майже неможливим без такого явища, як булінг. Наразі від нього страждають не лише дорослі, а й  підлітки 13–15 років, та діти старшого дошкільного віку.       Тест … Продовжити читання “ЯК РОЗПІЗНАТИ БУЛІНГ?”

Детальніше
07.Тра.2021

   Особистісна готовність до навчання – це комплекс морально-психологічних особливостей, в якому мотиваційна сторона є основою. Мотиваційна готовність – це насамперед, прагнення до нової для дитини діяльності – навчання. Вона позначається на вольовій і розумовій діяльності.      Психологічну готовність до шкільного навчання складають: ➤ інтелектуальна готовність (пізнавальні процеси, сенсомоторні навички, здатність до научуваності); ➤ … Продовжити читання “ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПІДХІД У ВИЗНАЧЕННІ ГОТОВНОСТІ ДО ШКОЛИ”

Детальніше
23.Вер.2020

    Вперше віддаючи малюка в дошкільний заклад, батьки переживають за його долю. І це небезпідставно. Майже всі малюки в період адаптації до дитячого саду стають плаксивими, підвищується тривожність, багато хто починає часто хворіти. Дитині однозначно потрібна допомога дорослих: батьків і вихователів. Як же зробити адаптацію найменш хворобливою? Батькам: 1.Привести домашній режим у відповідність з … Продовжити читання “Як полюбити дитячий садок?”

Детальніше
06.Вер.2020
Детальніше
06.Лип.2020

Профілактика різних форм насилля, булінгу у родині та дитячому колективі . Насильством є будь-які дії однієї людини по відношенню до іншої, в результаті яких наноситься шкода фізичному або психічному здоров’ю. Ми живемо у світі, однією з характерних ознак якого є насильство. Нині Україна потерпає від жорстокої економічної,соціальної, моральної кризи. Проте факти жорстокого поводження з дітьми, … Продовжити читання “Профілактика різних форм насилля”

Детальніше