Готуємося до школи

07.Тра.2021

➤ Налаштовуйте дитину на те, що в дошкільному закладі на неї чекає багато цікавого: знайомство з новими друзями, яскраві книжки, гарні іграшки, багато веселих розваг тощо. ➤ Зберігайте спокій, не виявляйте перед дитиною свого занепокоєння, адже ваше хвилювання передається їй. Тоді дитина плакатиме, нервуватиме та відмовлятиметься йти до дитячого садка. ➤ Дозвольте дитині взяти із … Продовжити читання “До дитячого садка без сліз”

Детальніше
01.Лип.2019

Не віддавайте дитину в школу раніше шести років. Познайомте дитину заздалегідь зі школою, учителькою та майбутніми однокласниками. Розповідайте малюкові про школу, про свій дитячий шкільний до­свід. Не сваріть дитину за промахи та невдачі в школі, інакше незабаром вона просто не захоче туди йти. Частіше спілкуйтеся із учителькою Вашого малюка. Щодня цікавтеся, що нового довідалася дитина … Продовжити читання “Як зробити так, щоб малюк із задоволенням пішов до першого класу?”

Детальніше
01.Лип.2019

Похід у перший клас — одна із най­головніших подій у житті малюка. Як пра­вило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються. І готують свою дитину. Учать її писати, читати й рахувати. Купу­ють портфель і шкільні приладдя. Школа — це не тільки читання, писан­ня або рахунок. Це цілийдиh –> Серед батьків сьогодні існує думка, що … Продовжити читання “Першокласник”

Детальніше
10.Жов.2018

Як підготувати дитину до успішного шкільного життя? Організовуйте день дитини відповідно до режиму: вона має вчасно прокидатися, їсти, гуляти на свіжому повітрі, вкладатися спати. Дбайте про здоров’я дитини, організуйте збалансоване харчування (овочі, фрукти, злакові каші, молочні продукти, яйця, риба, нежирне м’ясо тощо). Розвивайте дрібну моторику дитини. Навчайте застібати та розтібати гудзики, зав’язувати та розв’язувати шнурки, … Продовжити читання “Підготовка до успішного шкільного життя”

Детальніше
09.Жов.2018

„Ваша власна поведінка –  найвирішальніша річ. Ви гадаєте, що виховуєте дитину тільки тоді, коли розмовляєте чи наказуєте їх. Ви виховуєте її що миті Вашого життя, навіть тоді, коли Вас немає вдома”.                                                  … Продовжити читання “Як організувати плавний перехід від дитячого садка до школи”

Детальніше