Інформація для батьків

07.Тра.2021

   Особистісна готовність до навчання – це комплекс морально-психологічних особливостей, в якому мотиваційна сторона є основою. Мотиваційна готовність – це насамперед, прагнення до нової для дитини діяльності – навчання. Вона позначається на вольовій і розумовій діяльності.      Психологічну готовність до шкільного навчання складають: ➤ інтелектуальна готовність (пізнавальні процеси, сенсомоторні навички, здатність до научуваності); ➤ … Продовжити читання “ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПІДХІД У ВИЗНАЧЕННІ ГОТОВНОСТІ ДО ШКОЛИ”

Детальніше
20.Кві.2021

    З метою якісного реагування на порушення прав та свободи дитини, надаємо інформацію з контактами уповноважених органів серед учасників освітнього процесу.  

Детальніше
13.Бер.2021

1.Зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти здійснюється керівником такого закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування. Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини. Прийом заяв про зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти може організовуватися з використанням системи електронної … Продовжити читання “Зарахування до закладу дошкільної освіти, переведення та відрахування”

Детальніше
02.Бер.2021
Детальніше
26.Гру.2020
Детальніше