Новини

30.Кві.2021

    З приходом весни все навколо пробуджується та оживає, а люди з особливим відчуттям та трепетом готуються до великого свята.     Великдень – це початок чогось нового і чистого, усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво.     З метою ознайомлення дітей з історією походження свята Великодня, традиціями святкування, у ЖДНЗ … Продовжити читання “Великдень у дошкільному закладі”

Детальніше
23.Кві.2021

     З 5 квітня по 30 квітня 2021 року за розпорядження міського голови проводиться місячник по благоустрою території міста Житомир.    Житомирський дошкільний навчальний заклад № 42 бере активну участь у весняному загальноміському благоустрою та санітарному прибиранні території закладу та прилеглої до неї.

Детальніше
13.Кві.2021

12 квітня Всесвітній день Космонавтики.     Сьогодні наші вихованці побували у далекому космосі, дізналися про планети, які розташовані у сонячній системі. Всі вони загадкові і цікаві, але найкращою планетою, звичайно залишається Земля!

Детальніше
04.Бер.2021

З 2 березня 2021 року в дошкільному навчальному закладі № 42 розпочався “Тиждень весняних свят”.    Сяє над садочком Веселкова Брама,    Сім чудес святкових подарує мамам!    Кольорові стрічки розгортаємо –    Свято весняне розпочинаємо! Запрошуємо переглянути весняний калейдоскоп святкових та радісних хвилин подарованих усім дітям та їх матусям.    

Детальніше
25.Лют.2021

  Літературно-музичне свято «Лесина пісня» присвячене 150 річниці з дня народження Лесі Українки відбулось сьогодні в ЖДНЗ № 42.   В родинному колі у затишному залі слухали розповідь про дитячі роки Лесі Українки, прислухалися до музики весняного струмочка у виконанні музичного керівника Вольського В.В., декламували вірші Л. Українки, грали в народні ігри «Подоляночка», «Коза», переглянули … Продовжити читання “Літературно-музичне свято «Лесина пісня»”

Детальніше