Новини

06.Лип.2020

Поради батькам першокласників Початок навчання дитини у першому класі – складний і відповідальний етап у її житті. Адже відбувається дуже багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності – це й нові контакти, нові стосунки, нові обов’язки. Змінюється соціальна позиція: був просто дитиною, тепер став школярем. Змінюється соціальний інститут навчання і виховання: не … Продовжити читання “Поради батькам першокласників”

Детальніше
19.Чер.2020

 

Детальніше
19.Чер.2020

     Спекотна літня погода може принести із собою багато сюрпризів, іноді не дуже приємних. І до них треба бути готовими. При перегріванні на сонці або тривалому перебуванні у занадто жаркому приміщенні може виникнути тепловий удар.     Порушенню теплорегуляції також сприяє активне фізичне навантаження, носіння у спекотну погоду синтетичного, прогумованого або щільного одягу.    … Продовжити читання “Домедична допомога при сонячному ударі”

Детальніше
19.Чер.2020

Шановні батьки! Здоров’я – це найважливіше, що є в житті людини.     Закликаємо вас зміцнювати та берегти його.    З настанням літньої спекотної погоди населення поспішає до водоймищ, озер, річок. Як приємно відпочити біля води, позагоряти, поплавати, попірнати…   Але чи знайомі вам правила поведінки біля водоймищ? Вода є не тільки джерелом життя, здоров’я та … Продовжити читання “Профілактика дитячого здоров’я влітку”

Детальніше
19.Чер.2020

    Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого.     Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всебічно використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього … Продовжити читання “ЛІТНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ”

Детальніше